jak to je?

19. února 2012 v 11:14 | franch
Takže Plex se me (ptala) jak to je stema penezma takhle: (udelala jsem to v rozhovoru)
1- Takže franch jak to je s tema miliardama na učtě?¨
2- S pěnezma se to má takhle podedila jsem je.
1- a pokom?
2- Po mem pradedovy. Byl to francouský miliardář ale nestíkal se s nýámi. Jednou mi přišlo smuteční oznámení že deda zemřel na zástavu srdce. a za dva dny mi přišl dopis od soudu. Že jsem dedila peníze dum a koně.
1- Koně které?
2- Bylo mi tou dobou 18 asi 19 a mela jsem desne moc koní po deddovy bylo joch 78 plemeníci. A velký statek. moje nevlastní máma me nalákala abych to prodala. Koně a statek koupil jeden muž který byl ještě bohatší než muj dedeček.
1- Kde jsou ted peníze?
2- uloženy v bance ale ma to jeden háček. Nemužu si je jen tak vybrat. a to hned z dvou duvodu: za prvý jsou v jiné mene (eura)
Za druhý: Matka mi zakodovala v bance ti peníze a dala tam neco jako časový zámen. Peníze z tohoto konta si mužu vybrat až po dalších 5 leteh.
1- a kde jinak máš své finance?
2- Já mam ještě jeden učet na který si dávám normální peníze co si vydělává DV( divoká voda)
1- Kolik máš přibližně na obou učtech?
2- Na učtě po dedečkovy bylo před rokem 759 001 185 003 korun českých. A na druhém DV je asi neco málo přes 98 000. Ranč tolik nevidělává a kdych mela lítat ještě do práce nestíhala bych to tu. Naštestí za dva roky budu mít možnost si převíst peníze z dedova učtu pro sebe na učet DV. To nás zachrání a bezpečněne pokryje i pujčky které po malých častech musím splácetr. Proto taky už nechci další koně. Budeme stavet hříbárnu a kdyby jsme měli stavět i novou stáj pro koně to bych už nedala a byl by krach.
1- děkuji za rozhovor!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Plex Plex | Web | 19. února 2012 v 20:41 | Reagovat

Ok, už tomu teda rozumím! :D
Akorát nechápu její mámu-proč jí zablokovala účet? Chápala bych to, kdyby ta holka byla dítě, ale tou dobou byla přeci už plnoletá a její máma nemá právo jí do toho zasahovat, natož jí blokovat učet.. :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama