Únor 2012

Dneska1

28. února 2012 v 16:03 | franch
Jak ste si asi všimly máme noví desing a s ním doufám i designéra! A komu za to vše vděčím???? Hádejte! No přece
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

..
.
.
.
.

.
.
.Ančos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsi opravdu skvělá!
Jínak jsme poslala ančos už výhru a zítra posílám schleichovce. Vy ostatní ceny nechcete??? Já jen že jste ještě neposlaly adresu! Jinak už je rozhodnutý vítez soutěže červená! Ale to až v příštím článku vyhlášení je totiž až zítra! Jinak mě nejak začalo bavit dělat kritera takže každý týden tu bude ohodnoceno a zkritizováno nejaké věci z obchudků. Beru věci které nejsou většinou mích SR Ale když vám to nebude radit ráda se nad nima rezepíši. Dneska to byla Nicol a má oprsvdu hezké věcičky!!!! Jinak už makám na krámku. Takže brzy to tu bude!!!!! A jinak nafotím areal a dam sem nic tady krom. těch usmrkanej baráčků není! Tak ahoj jo a nemusíte mě oslovovat divoká voda ale Franch jako autora článků. dáky těm kteří to tak dělají

Hodnocení na přání: Nicol

28. února 2012 v 15:55 | franch
Takže nicol chtěla ohodnotit věcičky dneka dáme jen tři a zítra druhou půlku. možná jestli stihnu

WhiteXblack sedlo
O něm napsaly:
velikost : normal
cena: 30 kč
barva : bílo - čená
materiál : bílá kůže,černá kůže ,kroužky ,drátek
popis : velmi kvalitní sedlo je vhodné pro výstavy
Já píšu: hezké sedlo, hezké provedení barev a hlavně je obdivuhodná hruška a přední rozsocha.líbý se ´mi vyhlazené detaily. třeba že třmeny ne´jsou jen čiště bílé! stojí 30 kč normální a zcela přiměřená cena. Moc hezký
Body:10/10
Odkaz:!
Modrý set
O něm napsaly:
modrý set
velikost : normal
cena : 45 kč pro SR 35 Kč
barva : modrá
dostupnost : jeden kus (limitovaná edice)
popis : je to stájový set obsahuje : modrou deku teplou,bosal,uzdečku se zlatou čelenkou,košík na čištění,kartáše : hrubí ,jemný,pro lesk,kopyták
Já píši: ohlávka se mi moc nelíbý spíš bych ji udelala nánosník stejnej jako té uzdečce. Kartáče jsou opravdu moc hezké! Jen u uzdečky mi nejak chybý otěže!Deka je přenádherná!!!! I takhle i kdyby na ní byly kamínky nebo obšitá třpitivou nití. Krabice by mohla být lépe vybarvená a nebo by mohla být z barevné čtvrtky. A mohly by být po straně poutka. Jinak docela hezký setík!
Body: 8,5/10
Odkaz dávat nebudu když jsi psala že je prodaný!
Stájová ohlávka
O ní napsaly:
Stájová ohlávka
velikost : norma,maxi
cena: 7 kč
barva: hnědá,černá
kusů : neomezeně¨
popis : stájová ohlávka s vodítkem sluší všem koníkům
Já píšu: hezká ohlávka! Líbý se mi provedení. Jen bych do popisu napsaly jestli je zapínací nebo přetahovací přes uši a jestli se vodítko nechá odepnout podle fotky jsme to moc nepoznala. Jinak se mi dost líbý. Cenu bych dala kliďas i 10 kč. Je opravdu moc hezu a když sluší všem koníkům.....
Body: 9,5/10
Odkaz: !!

Porovnávání výrobků

26. února 2012 v 17:20 | franch
Ahoj lidičky takže budu si vždycky vyberu nekde nejakej obchudek atrochu ho prosmejčím. A ohodnotím výrobky. Když budou mít dobrý hodnocení tak samosebou dodam i odkaz jako reklamu. ale jinak to nebudu zveřejnovat takže první:

Red Set

O něm napsaly:úžasný kompletní mega set celý v krásné červené barvě, velmi levná cena oproti kusovému prodeji, velikost na lehké koně, z kvalitní červené kůže (2 odstíny), žádná z položek se nedá zakoupit samostatně!

Já o něm říkám: Moc hezký a kvalitní (mám ho doma)! Libý se mi ta červená barva. Je to originální jelikož červenou kůži má malokdo z nás že jo? Stojí 50kč což si myslím že je tak akorát. Kdyby byl můj vyrobek stál by 45kč. Moc hezký. Jen bych trochu vytkla že třmeny nejsou v jedný přímce. tedy alespon na mém sedle. ale to má přeci každý nelze to moc ovlivnit.
Dala bych tak: 9,5/10 bodů
Odkaz: !

Přezková ohlávka

O ní napsaly:jednoduchá kožená ohlávka na lehké koně nebo volitelná, na přezku, kroužek na úchyt vodítka
Můj názor: docela povedená. Barva taky není nejhnusnější! Stojí 8kš což není moc drahý. Na to že je kvalitní je to dobrá cena. Jen mám výtku že skutečnost neodpovídá fotce! Jednou si jí koupil brácha byla uplně stejná jako na fotce. Ale podruhý o 3měsíce později my přišla jen tak přilepená nebyla tam zahlá u nánosníku myslím že nabylo to očko. A tak se hodně lehce rozervala. Slapila jsem jí!
Body: 9/10
Odkaz: !!


zadní kamaše černé barvy
O nich napsaly.:
Já píši: Myslím že docela ujdou. Vypadají opravdu hezu! Jsou mocinky povedené no né komu z nás se povedou takovéto krásné kamaše?! Stojí 5 kč. Tada Já bych dala víc alespon 10 kč!!!!!!
Body: 10/10
Odkaz: ?
ObrazekObrazek

Fialová na chladase
O ní napsaly:
Já píšu: Moc se mi nelíbí mohla by mít alespon udidlo!Otěže by mohly být přilepeny níž! Moc se mi nelíbý stojí 15 kč tak to né! Kdybych to chtěla prodat tak za 2.5 kč?????)
Body: 3/10
Obrazek

Westernová uzdečka

O ni napsaly:
Já píšu: Krásná nemám slov. výraz dechu chci jíííí jo brečím po ní ale tedka nemužu! Stojí 15 kč což je málo!!!!!!!!!!!!!!!
Body: 10/10
Odkaz: /
Na fotky se podívejete na blogu nejdou kopírovat

Zelená s vodítkem
O ní napsaly:
Já píšu:Moc hezká ohlávka! Docela líbyvá jen bych udělala smyčku na přilepeným konci. Aby to tak nekoukalo! Stojí 18 kč tak akorát je tam hezký řetízek jako vodítko zajímalo by mě jestli jde vodítko odendat!!!!!
Body: 8/10
Odkaz: //
Tak co hezký vecičky co????? Jinak už makám na našem krámku!!!

westernová sedla

26. února 2012 v 15:49 | franch
WESTERNOVÉ SEDLO
CENA: 25 kč
MATERIAL: drátek, lepidlo, 3druhy kuže, bambus, korálky
POPIS:Krásné sedlo, které váš koník ocení. A nebude sám i vy z něj budete doslova na větvi
VELIKOSTI: Tažáci, poníci normální koně arabové
AKCE: Do konce března to mají Srka za 15 kč
Barva: Jen tahle, barva korálku volitelná


výzva

23. února 2012 v 17:39 | franch
West ranch prosím dej mi nejaký platný email tan tvuj ti nefunguje!!!! Tady fotky do soutěže!

snad 3 stačí viz se mij jich nepodařilo nahrát

Noviny č. 1

23. února 2012 v 17:23 | franch

Noviny stají DV

1číslo 23.2.2012
1ročník

Jsme přihlášeni v:

Soutěž na blogu west ranch ružová-zelená. Soutěží viking prosím hlásněte!
obrazek 185

Soutěž na Pinto Ranhy o havárku s konmi. Soutěží Bajka. Prosím zučastněte se taky!

a jinak už asi nikde!

U nás (soutěže)

U nás probíhá soutěž čerbená máte čas se zučastnit do 28.2. Upozornuji že ceny nepříjdou v daném termínu! Příjdou později! Snad pochopíte!!!!

Vyhodnocení soutěží:

U nás skončila právě soutěž1. ti co mi napsaly adresu příjde výhra koncem týdne ti co ještě né pište na stajedivokavoda@email.cz stačí mi jmeno mesto ulice a č.p. + psč!!!! Tady vyhlášení:

Vyhlášení výtězů
1-místo (sada na výcvik hříbat) získává Ančos a Alexem! alex měl 6 hlasů (50%) Prosím ančos napiš na email jakou tu sadu chceš but tu z mýho obchudku (odkaz) nebo tuhle od vaji (odkaz) Mojí ti mužu nabídnout stř arab a nebo maxi třeba tvuj alex. Vaja jí ma na Tak asi alexe.
2- místo (výstavní ohlávka+ vodítko) získává Roy De Wald Blahopřeji!
3-místo(kokarda na krk žlutá) získává Růženka také blahopřeji!
4-míst(modrá stuha na box) získává Rigo blahopřeji i tobě!
Prosím vás všechny co jste něco vyhrály aby jste mi poslaly adresy abych vám mohla ceny poslat! Adresy pište na stajedivokavoda@seznam.cz Díky!!!!!!! A blahopřeji výězům!
Jo a ančos ještě získává tu sadu za 1 přihlášeného! Také gratuluji!

Události:

Vetřelec:
v 20.00 h 20.2 se nečekaně ocitl vetřeles v maštaly s postrojemi. A temeř všechny roztahala po stájích. Francie je všechny odvezla do opravny a už jsou v pořádku že to ale dalo zabrat. a kdo že byl vetřelcem? Bajka!

Nová výbava:
Na ranč 22.2. přivezl nakladák noé vybavení. 4 barely a 4 překážky. Nákladák netrefil ke stájím tak musel Pat v dešti sejít s Valkírii a rigem dolů do údolý a vytáhnout náčiní nahoru ke stájím. Prý to koním dalo zabrat ale zvládly to a nikdo nepřišel k úrazu.

Valentýn:
Valentýn se v našich stájí neslaví. Ale přeci jenom byl někdo obdarován! Franci dostala od Pata malý dárek jako pozornost. A lístky do kina. Francie s Patem tráví děsně moc času. Pořád spolu lítaj na koních nebo jeden druhýho učí něco z jeho disciplíny a zaměření.

Zima:
Do našich stájí dorazila zima. Proto jsou již aktualní přehozy přes oblečení a šály. Jak můžete vidět na obrázcích. Zima a náledí komplikuje dopravu a tak se ani moc nejezdí. Ale plánuje se co nového ve stájích přibide.

Novinky a plány do jara

Francie by chtěla postavit hříbárnu. Založit zvláštn webovky pro obchudek a rozšířit jeho nabídku. Také možná budeme hledat rodiče pro naše koně. Plánujeme připouštění Týny. Ještě nevíme s kým ale viking je zatím jeden z monoha adeptů!
Postavit nový barák. Hodil by se protože když přijede z koleje Hanka tak se musí mačkat v garsoniere s Lenkou a Sárou. Tak by mohla mít sára a její mamka svuj byt. A možná dálší staj nebo chov ovcí. Pat by si rád pořídil telata aby měl na čem trénovat. Francie řekla že 2 by jí nevadily.


Novinová bleskovka:

Takže první tři diplomek.
1- napište názvy tehlech zvířat stačí rodové (dinosaurus,krokodýl,....
náhled obrázku

náhled obrázkunáhled obrázkunáhled obrázkunáhled obrázkunáhled obrázku
2- Jaká by jste daly mána temhle všem zvířatům? Kdyby byly vaše??
3- Jsi moje SR/Or
4-V jaký den vyšli první noviny????


Ještě upozornění Stáje divoká voda se jmenují stáje a ne ranch a nikdo mi to nerozmluví. Musí to být něčím originální né. a mezi stájmi a ranči je rozdíl!

Statistiky:

Počet článků za leden:34
Počet článků za únor (zatím):30

Díky za přečtení!!!!!!!!Usmívající se


Pro west ranch

23. února 2012 v 16:34 | franch
Pro west ranch do soutěže nejde mi to poslad přes email takže ti to napíšu sem ještě ti skusim poslat tu objednávku přes mail ale nejde mi to poslat!
1 Jméno koníka: Viking

2 jméno majitele: Květa Kauflandová

3 adresa blogu: http://divokavoda.blog.cz

4 něco o koníkovy: Je to květy soukromý kun sama si ho koupila na trhu za peníze co jí dala Francie na frískou kobylu nakonec přivezla domu oba, když to viděla francie tak řekla že se o něj bude tea starat a jezdit si ho bude taky sama. ale to musí stíhat ve svém volném čase protože na vícviky jezdí na koních které ji přiřadí trenér. Tak Viking stojí znuděně v boxe nebo na pastvině a provokuje zora, chtěl by bythlavním hřebcem ale zatím se mu podařilo sesadit jen zora na jeden týden dýl né. Plánujeme hříbě s týnou.

5 typ focení: Namixovala jsem to koník má zelenou deku a ružovou ohlávku foceno u ružové stáje.
obrazek 182
obrazek 183
obrazek 185
obrazek 186
obrazek 187

nekončete mi vás chceme!!!!

23. února 2012 v 16:29 | franch
Takže jsem protože to mají všichni skopčila od mích dvou sr tyto plakátky! Opravdu nechci aby breyer v čr skončily! mám v planu si jedny objednat ale to až budu venkui z finenční krize. tedka musím šetřit na darek pro elišku!!!!!!

Vyhlášení 1 soutěže

21. února 2012 v 17:44 | franch

Vyhlášení výtězů

1-místo (sada na výcvik hříbat) získává Ančos a Alexem! alex měl 6 hlasů (50%) Prosím ančos napiš na email jakou tu sadu chceš but tu z mýho obchudku (odkaz) nebo tuhle od vaji (odkaz) Mojí ti mužu nabídnout stř arab a nebo maxi třeba tvuj alex. Vaja jí ma na Tak asi alexe.
2- místo (výstavní ohlávka+ vodítko) získává Roy De Wald Blahopřeji!
3-místo(kokarda na krk žlutá) získává Růženka také blahopřeji!
4-míst(modrá stuha na box) získává Rigo blahopřeji i tobě!
Prosím vás všechny co jste něco vyhrály aby jste mi poslaly adresy abych vám mohla ceny poslat! Adresy pište na stajedivokavoda@seznam.cz Díky!!!!!!! A blahopřeji výězům!
Jo a ančos ještě získává tu sadu za 1 přihlášeného! Také gratuluji!

Pro nicol

21. února 2012 v 17:34 | franch

dneska

21. února 2012 v 17:27 | franch
Ahoj lidičky hele řekněte souhlasí tenhle seznam?
Přihlášení do soutěže červená:
Schleichovka splněny všechny tři ukoly
Kikča také splněny
ančos Taktéž
nicolesch splněn první ukol???????
Jestli neco nesedí prosím pište na stajedivokavoda@email.cz
jinak za chvíly končí hlasování v souteži už je rozhodnutý vítez a nedá se to zmenit každopádně dekuji za učast jo a hele co takhle příště dat soutěž o tan potah? Mužu udělat ještě jeden Ale musíte slíbit že se přihlásite alespon 5! Jo a nezučastníte se tadyty soutěže nemáme proti komu soupeřit a heslo ti ančos pošlu na e-mail jen mi ho napiš pod text ( do komentů)
Jinak chtěli byjste tu to neco jako noviny? Byly by každý měsíc byly by tam ruzný vtipný obrázky z ranče události z ranče a třeba příběh na pokračování! Napište do komentů. Jinak dělám už diplomek pro nicole za bleskovku nebude to nic moc protože v malování mi to moc nejde a ani to moc neumím takže nic moc nečekej ale alespon se pokusím:-) Čekejte výsledky!

pro ančos

19. února 2012 v 17:13 | franch
Tohle je diplomek pro ančos za nejlepší výhružku letošní zimy to že skončíš byl fakt blbej vtip!!!!

vědomostní bleskovka

19. února 2012 v 16:58 | franch
bleskovka první tři získají amaterský diplom od amatera jmenem já.
1- co je na obrázku za plemeno?
2- a tohle je co za plemeno?
Kůň domácí - pony shetlandský
3-Jakou mají koníci barvu na druhém obrázku?
4-jaký je lantiský název pro toto plemeno koně?
5- jak se jmenují názvy techto prací co kun vykonává( western, zápřah,......
Tak pište tohle je vědomostní bleskovka!!!! Příšte bude oddychová

dočasně

19. února 2012 v 16:42 | franch
no tak jsem sem dala nejakou hroznou fotku do zahlavý jiná mi nešla dát jen dočasný než mi nekdo udela dess! jinak nechcete někdo udělat mi ho? Mam to domluvený s jednou holkou ale nepíše už oekně dlouho vážně jen dočasný!!!!!!

jak to je?

19. února 2012 v 11:14 | franch
Takže Plex se me (ptala) jak to je stema penezma takhle: (udelala jsem to v rozhovoru)
1- Takže franch jak to je s tema miliardama na učtě?¨
2- S pěnezma se to má takhle podedila jsem je.
1- a pokom?
2- Po mem pradedovy. Byl to francouský miliardář ale nestíkal se s nýámi. Jednou mi přišlo smuteční oznámení že deda zemřel na zástavu srdce. a za dva dny mi přišl dopis od soudu. Že jsem dedila peníze dum a koně.
1- Koně které?
2- Bylo mi tou dobou 18 asi 19 a mela jsem desne moc koní po deddovy bylo joch 78 plemeníci. A velký statek. moje nevlastní máma me nalákala abych to prodala. Koně a statek koupil jeden muž který byl ještě bohatší než muj dedeček.
1- Kde jsou ted peníze?
2- uloženy v bance ale ma to jeden háček. Nemužu si je jen tak vybrat. a to hned z dvou duvodu: za prvý jsou v jiné mene (eura)
Za druhý: Matka mi zakodovala v bance ti peníze a dala tam neco jako časový zámen. Peníze z tohoto konta si mužu vybrat až po dalších 5 leteh.
1- a kde jinak máš své finance?
2- Já mam ještě jeden učet na který si dávám normální peníze co si vydělává DV( divoká voda)
1- Kolik máš přibližně na obou učtech?
2- Na učtě po dedečkovy bylo před rokem 759 001 185 003 korun českých. A na druhém DV je asi neco málo přes 98 000. Ranč tolik nevidělává a kdych mela lítat ještě do práce nestíhala bych to tu. Naštestí za dva roky budu mít možnost si převíst peníze z dedova učtu pro sebe na učet DV. To nás zachrání a bezpečněne pokryje i pujčky které po malých častech musím splácetr. Proto taky už nechci další koně. Budeme stavet hříbárnu a kdyby jsme měli stavět i novou stáj pro koně to bych už nedala a byl by krach.
1- děkuji za rozhovor!

Francie+ valkírie (skoky, drezura)

18. února 2012 v 18:28 | franch

Trénink Francie+ Valkírie ( skoky, drezura)Jednou francie šla zase trénovat s valkírii. A mi budeme u toho! Vyvedla jí ze stájí přivázala a donesla si ze sedlovny postroj
Pak jí vyčistila a sundala deku:
Nasedlala, nauzdila a nasedla:
Dojela na 100m zdálenou jízdárnu a začala jezdit: Klus, krok, cval, malý a velký kruh, osmičky a takpodobne
Pak když udelala v sedle zásadní veci kroky a uvolnující ciky požádala Lenku aby jí přidelala par kavelet:
Valkírii francie správně navedla na kavalety a překlusala je.
Nakonec si s valkírii i skočila pár vyvýšených kavalet:

a tedka otázky pro francii k treninku:
1- jáký bal dnešní trénink?
2- Bylo dost studeno chtela jsem jet na vyjíždku k mestečku ale když je zima tak se to nedá!
1- A co Valkírie?
2- Moc se jí nechtělo, ale někdo jí k práci donutit musý že? Přece tady nemuže jen tak stát krmení stojí majlant!
1- Já myslela že máte dost peněz?
2- to ano, zdědila jsem hrody miliard penez možná i jeden bilion ale před ostatníma se nemužu povišovat tak si občas stěžuji a bydlíme v tom v čem bydlíme.
1- a ted spátky k tréninku. Já myslela že vy neskáčete?
2- ano, neskáču jezdím drezuru ale mam zakladní kurzi skoků takže když si párkrát skočím tak si akorát trochu protáhnu svaly jinak si tím neublížím!
1- Válkírie vypadala že když jste před ní postavily ty překážky že neskočí!
2- ano moc se jí to nezdálo. Ona má radši vyjíždky do přírody, nerada skáče protože moc váží.
1- a jinak to šlo?
2- ano, jinak trénink proběhl podle mých představ. a podle týdeního plánu. škoda že se jí nemužu tolik věnovat, mohla by byt dobrý kun, Tedka s ní jezdit mužu ale až bude mít kravata zase uzdéčku tak začnu makat zase více sní! Nemám už tolik času abych všechny jezdila!
1- to kvůly Patovy nemáš čas?
2- no pokračování příště tedka musím jít mam domluvenou vyjíždku s patem!
1- Takže to řeknu za ní ano!!!
Doufám že se líbilo!!!!!Mrkající

Otázka

18. února 2012 v 12:47 | franch
ahoj tak přemíšlím o breyerovy mužu se vas zeptat který se hodí víc k schleichum????? vite o co mi de ne aby nebyly koníci od sebe jako že by jeden byl 25 cm vysokej a druhej tam vedle nej 12 cm pinda schleich že ano! Na breyeru píšou že klasic má 14-17cm a stablíci 8 cm tak který myslíte že je lepší!!!!! Napište do komentu díky

karamelka první kručky

18. února 2012 v 11:56 | franch
dneska se rozhodl Pat že koněcne navikne karamelku na sedlo. Tak za ní šel do výbehu který byl pěkně zamrzlí. Musel jí chitit pak když už byla konečne odchycena ji odvedl do stájí a tam jí vyčistil a donesl sedlo! hádejte kjdo se k němu přidal sotva vyvedl karamelku ven ze stáje? No francie to se dalo čekat ti dva delají poslední dobou všechno spolu§ Takže jí vzaly nejdřív jen jí vodily s hozeným sedlem na hřbete. ale pak pat řekl že to takhle nemá cenu tak jí vzal a sedlo dotáhly a poslaly jí na 15 minut vylítat do jízdárny! docela si na sedlo zvikla když jí pak odvádely do stáje sedlo jí už vubec navadilo! Jestli bude delat tyhle pokroky pokaždé tak za mesíc se na ní vyhoupne první jezdec!!!! Bude asi moc hodná když jí to nevadí a tak už víme čemu se bude věnovat! Westernová drezura!
Poprvé nese sedlo v jízdárně
a tady v pohodě bez ohlávky na vyjíždce s patem a agynou behá za nám jako pejsek!

18.2.2012

18. února 2012 v 11:32 | franch
ahoj takže u nás nic moc co u vás? jinak za dav dny končí hlasování v první soutěži vyhrává ančos zatím ale jen o jeden hlas pře roy waldem! Jinak už´jdu objednat vecičky do souteže červená máte poslední možnost se přihlásit!!! Cenu za přihlášeného získáva schleichovka a co získá? muže si vybrat: buť: 2 třásne proti mouchám ˇčerná, hnědá)
nebo: 4 vodítka ruzný barvy nebo 2 podsedlovky (zelená, červená) Tak at napíše do komentu nebo na email! A pořadí bylo 3 místo! Ještě se mužete přihlásit čes máte do 28.2. 12 tak prosím jeste schleichovku at rychle napíše co chce aby vam to tak nejak přišlo! Jinak díky všem co jste se zučastnily možná večer dam fotky z treninku valkírie. a rano byl pat s francii trenovat neboli zvikat na sedlo karamelku! Dám článek! a jinak Ančos ma u me diplom! ale ten až večer možná až zítra!

sada na čištení kateriding

18. února 2012 v 11:20 | franch
Čištění kateriding
Cena: 2 kč (jeden pytlík), 5Kč ( sada tří), 10Kč ( sada 12 kusů)
Obsahuje: Kopyták, Měký kartáč, tvrdý kartáč, dve houby, dvě uterky, taška
Barvy: Kopyták-viz v čistený- kopytní háček
mekký kartáč- viz v -čištení- mekky kartáč
Tvrdý kartáč- jen tato
houby - zelená, červená, žlutá, modrá
Uterky: Jen tyto
Taška: látka- bílá
poutka- bužírka- jakákoíliv
- nylon- žlutá-zelená- červená-černá-hnědá