tak prosím hlasujte

26. ledna 2012 v 18:03 | franch
ahoj prominte že jsem napsala ale bylo toho trochu moc takže našetřila jsem nejáký penízky a potřebuju pomoc vybrat koníka nebo něco co si mám koupit napište normálně do ankety číslo!
Takže začneme u breier Číslo 1
Popis:Další set z edice koní Elvise Presley! Tentokrát se můžete seznámit se Stablemates Rising Sunem a poničkou Lady Moriah. Set obsahuje: Dva Stablemates koníky, Graceland Stablemates dečku, balík sena, nádrž na vodu, hrazení, box na čistící potřeby a stáje z potištěného kartónu.
Cena: 340.00 Kč
1Breyer - Graceland Stable Play Set
Číslo 2
Popis:Milovníci Stablemates mají nyní příležitost získat tento obsáhlý set s mnoha krásnými přírůstky do sbírky! Celkem devět dospělých koní a jedno krásné hříbátko velikosti Stablemates na Vás čeká v ozdobném balení, připraveni k vystavení! Na zadní straně boxu navíc najdete fotky a informace o jednotlivých plemenech, jejichž miniatury najdete v balení! Tento krásný set může být vystavený na poličkách, stolech, ale také může viset na zdi. Novinka pro rok 2011
Cena: 640.00 Kč
Breyer – Stablemates Horse Lover Set
Číslo 2
Popis:Realisticky provedený set velikosti Stablemates Vás tentokrát provede světem parkúrů. Set obsahuje: jezdkyni, anglické sedlo, uzdu, Rose Grey Warmblooda, pohár, dečku, 4 typy překážek. To vše ve velikosti Stablemates! Neváhejte a dokupte si předešlé sety Eventing Play Set a Western Play Set! Novinka pro rok 2010!
Cena:350.00 Kč
Breyer - English Riding Play Set
Číslo 4!!!
Popis:Poníci jsou báječnými společníky, u tohoto setu to platí dvojnásob! S tímto dárkovým setem si užijete plno legrace a přitom se určitě dozvíte plno nového o péči o poníka. Set obsahuje: Dva roztomilé Stablemates poníky, čtyř-dílnou ohradu, vidle, žlab na vodu, kbelík, dva hřebelcovací kartáče, mrkvičky a repliku krabice s podestýláním, na které mohou relaxovat třeba Vaše stájová koťata! Poslední kusy skladem.
Cena:310.00 Kč
Breyer – Pony Care Play Set
Číslo 5!!!
Popis:Užijte si dny na pastvině se svými novými Stablemates koníky! Strom jim dělá stín, žlab s vodou je napájí… Nic jim nechybí! Set obsahuje: Stablemates hříbě zbarvení Palomino, Stablemates Appaloosa, strom, žlab na vodu, otep slámy a čtyř-dílnou ohradu
Cena: 310 Kč
Breyer – Horse Play Set
Číslo 6!!!!!!!!!
Popis:Objevte, jak zábavný život může být na farmě s tímto Tractor setem! Obsahuje: Traktor, farmáře, Border kolii, jezdkyni, balík slámy, koně, lamu, longhorn býka a labuť. To vše ve velikosti Stablemates!
Cena: 480 Kč
Breyer – Stablemates Tractor Play Set
Číslo7!!!!
Popis:Nenechte si ujít miniaturku velkého Traditional Breast Cancer modelu, který u nás můžete zakoupit také! Nákupem tohoto modelu také podpoříte boj proti rakovině.
Cena: 140Kč
Breyer - Breast Cancer Benefit Stablemate
Čislo 8!
Popis:Dobrodružný a více účelový set velikosti Stablemates pro všechny milovníky modelů koní Breyer, kteří si chtějí hrát! Tento set obsahuje: Hnědého koně velikosti Stablemates, jezdce, sedlo, uzdečku, stuhu pro vítěze, pohár, drezurní arénu, nastavitelnou překážku, překážku z tyčí a dvě "dřevěné" překážky na Cross Country! Obsáhlý a praktický set.
Cena: 400Kč
Breyer - Stablemates Eventing Play Set
Číslo 9
Popis:Nový set pro rok 2009 s pěti Stablemates hříbátky zabalenými v lákavé krabičce! Skvělý přídavek do vaší sbírky! Set obsahuje: palomino hříbátko, liver chestnut hříbátko, black Appaloosa hříbátko a dvě Paint hříbátka!
Cena:195 Kč
Breyer - Stablemates 5pcs Fun Foals
Číslo 10!!!!!!!!!!!!
Popis:Vzpomínáte na Eventing Play Set? Jistě ano! Vždyť je to jeden z nejoblíbenějších setů v tomto e-shopu! A nyní se k němu přidává Western Play Set, neméně krásný, obsáhlý a propracovaný set pro milovníky Breyer horses, hlavně Stablemates! Set s westernovou tématikou obsahuje: Stablemate model koně, Stablemate jezdce, ohradník, stuhu, pohár, sedlo, uzdu, kůly, barely, kužely, schránku a most...
Cena400Kč
Breyer - Stablemates Western Play Set
Číslo 11
Popis:Jezdecká akademie pro vaše koníky Stablemates. Obsahuje: Budovu akademie, Palomino Stablemates klisnu, překážku a tabuli s plemeny koní.
Cena: 480 Kč
Breyer - Stablemates Riding Academy
Číslo 12 !!!
Popis:Roztomilý a obsáhlý set pro vaše koníky Stablemates a jejich jezdce. Stvořeno pro krásné chvíle strávené hraním s tímto setem. K dostání na přelomu června a července. Obsahuje: Pinto TWH koníka velikosti Stablemates, budovu a slunečník se stolečkem.
Cena:520 kč
Breyer - Grooming Center and Caffee
Číslo 13!!!
Popis:Kdo by nechtěl tak roztomilý set pro své koníky Stablemates? Jistě se stane velmi důležitou, praktickou a oblíbenou budovou vašeho rozsáhlého městečka koníků Stablemates. Obsahuje: Grošáka velikosti Stabelmates, anglické sedlo, uzdu a budovu.
Cena: 480 Kč
Breyer - Stablemates Tack Shop
SCHLEICH:
Číslo 1
Irský tinker klisna
náhled obrázku
Číslo 2
Černý vzpínající se kůň
náhled obrázku
Číslo3
Hafling
náhled obrázku
Číslo 4
Lipician
náhled obrázkuČíslo
Číslo5
Paint horse
náhled obrázku
Číslo 6
Rekreační sada
náhled obrázku
Číslo 7
Western sada
náhled obrázku
Papo
číslo1
Číslo2
andalusan
Andalůský kůň - klikněte pro větší náhled
Číslo3
ardensky kun
Ardénský tažný kůň - klikněte pro větší náhled
Číslo 4
bulonsky kun
Bouloňský kůň - klikněte pro větší náhled
Číslo 5
Cremello
Klisna Cremello - klikněte pro větší náhled
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterého?!

Breyer 1 1.6% (1)
Breyer 2 20.3% (13)
Breyer 3 3.1% (2)
Breyer 4 1.6% (1)
Breyer5 3.1% (2)
Breyer 6 3.1% (2)
Breyer 7 3.1% (2)
Breyer 8 4.7% (3)
Breyer 9 3.1% (2)
Breyer 10 1.6% (1)
Breyer 11 4.7% (3)
breyer 12 3.1% (2)
Breyer 13 7.8% (5)
Schleich 1 1.6% (1)
schleich 2 3.1% (2)
Schleich 3 1.6% (1)
Schleich 4 3.1% (2)
Schleich 5 3.1% (2)
Schleich 6 4.7% (3)
schleich 7 3.1% (2)
Papo 1 3.1% (2)
Papo 2 4.7% (3)
Papo3 6.3% (4)
Papo 4 3.1% (2)
Papo 5 1.6% (1)

Komentáře

1 Ančos Ančos | Web | 26. ledna 2012 v 19:58 | Reagovat

Rozhodně SCH 6. ... :D :D

2 Lucka Lucka | Web | 27. ledna 2012 v 20:37 | Reagovat

pekný ranč a aj kone sú pekné, ja som hlasovala za Breyer 13 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama