Leden 2012

Soutěž-červená

31. ledna 2012 v 17:14 | franch

Zadání pro soutěž: Červená!!!!

Ukol číslo 1-

Vyfotografujte koně s něčím červeným!

Ukol číslo 2-

pošlete mi samostatnou fotku, pak v nějáký aplikaci word nebo já nevím co máte! vytvořte krátký článek, povídku, reportáž,....... 4lánek muže být i z vašeho blogu!!! Jenom kopírovanej do emailu nebo do toho wordu! Nejlepší jsou rozhovory! ( A nemusí to být k tomu obrázku)

Ukol čislo 3- (dobrovolný!!!!)

Kdo udelá tento ukol dostane 5bodu jako bonus!!! S obrázky udělejte v malování nebo co máte nainstalovaný nějáký obrázek na tema jaro, červená, koně

Tak hodně štěstí a výhry??? Fak dobré!!!

Zase teda od vajy!

3 místo-arab. ohlávka ( mužete si vybrat mezy zelenou a modrou)

2 místo- deka červená + černé třásně


1 místo- Red Set

A fáze souteže

1- 31.2.2012přihlášky do 28.2.2012

2- 29.2.2012 hodnocení

3- Od 30.2.2012

Těším se na vaše přihláškysoutežící anketa znova

30. ledna 2012 v 18:03 | franch
Takže tady jsou soutežící!!!! Dole je moje hodnocení a body. Ale mi nehrajeme ne body ale na vaše hlasy. V každé soutěži je vybrané jedno místo. Když se v jako tolikáty přihlásíte získáte překvapení!!! A muj hlas! Tentokrát to je ančos a jaké to bylo číslo ? Číslo 1!!! Jako soutěž jedna!!! Od 2.2.2012 tu bude nová soutěž tak doufám že se zase přihlásíte a napište co by jste chtely za ceny! Jo a ještě neco každý má jistotu že něco vyhrajě!!!


soutěžící číslo jedna
Jméno koně: Rigo
Přezdívka: helien
Můj web: kostara-schleich.blog.cz
Plemeno: Quarter horse/Breyer

moje hodnocení: Moc pekná fotka, líbí se mi na ní že koník ma na sobe i kapky vody tím přibívá na realitě. Koník má moc hezké zbarvení ale to už nezáleží na vás že ano! Dala bych tak 10 bodu!

Soutěžící číslo dvě
Jméno koně: Alex
Vaše přezdívka: Ančos
moc hezká fotka je hezké že na fotce není koník zabořený! do sněhu!! Dala bych 9/5 bodů

Soutěžící číslo tři
Jméno koně: Roy De Wald
Vaše přezdívka: Frisullka

moc hezká fotečka! líbí se mi ta zelená tráva jak hříbě vynikne! Krásná dala bych tak 9 bodů!

soutežící číslo čtyři!
jmého hříběte. Růženka
přezdívka:
SchleichovkaTak hlasujte!!!!!

No

29. ledna 2012 v 18:44 | franch
ahoj dneska jsem koukala na nový koníky 2012 asi si nejákýho koupím! No z Papo se mi moc nelíbily vubec a bullyland radši ani nemluvím! Z schleich si mužete najít už jsem dala článek i z fotkama. Z collecty nevím nejsou hnusní ale .......
Jinak jsme už dostavěly stáj pro dva koníky. Druhou část sedlovny a Patuv dum! Už si ho stihli i nastěhovat!!!! Fotky pak dám! Jinak včera byly francie, Pat, Květa a lenka na oních venku na vyjíždku. Jely k rambokapy a zpet přes mesto! Fotky budou! Sára jet nemohla protože předevčírem večer spadla ze šreka a zlomila si 2 klouby v zápestí, tak je v nemocnici. Ale novýho koníka určitě nepropásne! Kdyý mam ted volný jedno místo na ustájení tak proč by hnilo samotou že???
Jo brzy končí přihlášky tak se kdyžtak ještě přihlašte! Každý se muže zučastnit dvakrát tím zvíšite šanci na vítezství!
francie musela jet na ohlávce protože ješte nemá novou uzdu! A každý jel na svém oblíbeném koni a vlastně i na svém!!!

Schleich 2012

29. ledna 2012 v 18:02 | franch
Ahoj už jste taky videly novynky 2012 asi jo co ja vim teprv jsem se probrala!!! No ale ja nevim dam je sem všechny ti kteří budou červeně označený si chci koupit desne se mi líbí ktereho si mám koupit jako prvního?!
Schleich Island Pony FoalIslandský pony
Schleich Island Pony StallionIslandský pony
Schleich Island Pony Mareislandský pony
Schleich trained horsezávodní kun Achal ???
Schleich Camargue StallionCamarský kun?
Schleich Camargue MareCamarský kun???
Schleich Camargue FoalCamarský kun???
Schleich Haflinger FoalHříbě hafling
Schleich Tennessee Walking YearlingTennejsiský kun
Schleich Tennessee Walking MareTenesyjský kun
Schleich Achal Tekkiner FoalAchalteke
Schleich Achal Tekkiner MareAchalteke
Schleich Mongrel Dog playingpejsek
Schleich Pony riding set camping - pre order aprox. May 2012Pony camp set asi!
Tak pište co si myslíte!!!

tak prosím hlasujte

26. ledna 2012 v 18:03 | franch
ahoj prominte že jsem napsala ale bylo toho trochu moc takže našetřila jsem nejáký penízky a potřebuju pomoc vybrat koníka nebo něco co si mám koupit napište normálně do ankety číslo!
Takže začneme u breier Číslo 1
Popis:Další set z edice koní Elvise Presley! Tentokrát se můžete seznámit se Stablemates Rising Sunem a poničkou Lady Moriah. Set obsahuje: Dva Stablemates koníky, Graceland Stablemates dečku, balík sena, nádrž na vodu, hrazení, box na čistící potřeby a stáje z potištěného kartónu.
Cena: 340.00 Kč
1Breyer - Graceland Stable Play Set
Číslo 2
Popis:Milovníci Stablemates mají nyní příležitost získat tento obsáhlý set s mnoha krásnými přírůstky do sbírky! Celkem devět dospělých koní a jedno krásné hříbátko velikosti Stablemates na Vás čeká v ozdobném balení, připraveni k vystavení! Na zadní straně boxu navíc najdete fotky a informace o jednotlivých plemenech, jejichž miniatury najdete v balení! Tento krásný set může být vystavený na poličkách, stolech, ale také může viset na zdi. Novinka pro rok 2011
Cena: 640.00 Kč
Breyer – Stablemates Horse Lover Set
Číslo 2
Popis:Realisticky provedený set velikosti Stablemates Vás tentokrát provede světem parkúrů. Set obsahuje: jezdkyni, anglické sedlo, uzdu, Rose Grey Warmblooda, pohár, dečku, 4 typy překážek. To vše ve velikosti Stablemates! Neváhejte a dokupte si předešlé sety Eventing Play Set a Western Play Set! Novinka pro rok 2010!
Cena:350.00 Kč
Breyer - English Riding Play Set
Číslo 4!!!
Popis:Poníci jsou báječnými společníky, u tohoto setu to platí dvojnásob! S tímto dárkovým setem si užijete plno legrace a přitom se určitě dozvíte plno nového o péči o poníka. Set obsahuje: Dva roztomilé Stablemates poníky, čtyř-dílnou ohradu, vidle, žlab na vodu, kbelík, dva hřebelcovací kartáče, mrkvičky a repliku krabice s podestýláním, na které mohou relaxovat třeba Vaše stájová koťata! Poslední kusy skladem.
Cena:310.00 Kč
Breyer – Pony Care Play Set
Číslo 5!!!
Popis:Užijte si dny na pastvině se svými novými Stablemates koníky! Strom jim dělá stín, žlab s vodou je napájí… Nic jim nechybí! Set obsahuje: Stablemates hříbě zbarvení Palomino, Stablemates Appaloosa, strom, žlab na vodu, otep slámy a čtyř-dílnou ohradu
Cena: 310 Kč
Breyer – Horse Play Set
Číslo 6!!!!!!!!!
Popis:Objevte, jak zábavný život může být na farmě s tímto Tractor setem! Obsahuje: Traktor, farmáře, Border kolii, jezdkyni, balík slámy, koně, lamu, longhorn býka a labuť. To vše ve velikosti Stablemates!
Cena: 480 Kč
Breyer – Stablemates Tractor Play Set
Číslo7!!!!
Popis:Nenechte si ujít miniaturku velkého Traditional Breast Cancer modelu, který u nás můžete zakoupit také! Nákupem tohoto modelu také podpoříte boj proti rakovině.
Cena: 140Kč
Breyer - Breast Cancer Benefit Stablemate
Čislo 8!
Popis:Dobrodružný a více účelový set velikosti Stablemates pro všechny milovníky modelů koní Breyer, kteří si chtějí hrát! Tento set obsahuje: Hnědého koně velikosti Stablemates, jezdce, sedlo, uzdečku, stuhu pro vítěze, pohár, drezurní arénu, nastavitelnou překážku, překážku z tyčí a dvě "dřevěné" překážky na Cross Country! Obsáhlý a praktický set.
Cena: 400Kč
Breyer - Stablemates Eventing Play Set
Číslo 9
Popis:Nový set pro rok 2009 s pěti Stablemates hříbátky zabalenými v lákavé krabičce! Skvělý přídavek do vaší sbírky! Set obsahuje: palomino hříbátko, liver chestnut hříbátko, black Appaloosa hříbátko a dvě Paint hříbátka!
Cena:195 Kč
Breyer - Stablemates 5pcs Fun Foals
Číslo 10!!!!!!!!!!!!
Popis:Vzpomínáte na Eventing Play Set? Jistě ano! Vždyť je to jeden z nejoblíbenějších setů v tomto e-shopu! A nyní se k němu přidává Western Play Set, neméně krásný, obsáhlý a propracovaný set pro milovníky Breyer horses, hlavně Stablemates! Set s westernovou tématikou obsahuje: Stablemate model koně, Stablemate jezdce, ohradník, stuhu, pohár, sedlo, uzdu, kůly, barely, kužely, schránku a most...
Cena400Kč
Breyer - Stablemates Western Play Set
Číslo 11
Popis:Jezdecká akademie pro vaše koníky Stablemates. Obsahuje: Budovu akademie, Palomino Stablemates klisnu, překážku a tabuli s plemeny koní.
Cena: 480 Kč
Breyer - Stablemates Riding Academy
Číslo 12 !!!
Popis:Roztomilý a obsáhlý set pro vaše koníky Stablemates a jejich jezdce. Stvořeno pro krásné chvíle strávené hraním s tímto setem. K dostání na přelomu června a července. Obsahuje: Pinto TWH koníka velikosti Stablemates, budovu a slunečník se stolečkem.
Cena:520 kč
Breyer - Grooming Center and Caffee
Číslo 13!!!
Popis:Kdo by nechtěl tak roztomilý set pro své koníky Stablemates? Jistě se stane velmi důležitou, praktickou a oblíbenou budovou vašeho rozsáhlého městečka koníků Stablemates. Obsahuje: Grošáka velikosti Stabelmates, anglické sedlo, uzdu a budovu.
Cena: 480 Kč
Breyer - Stablemates Tack Shop
SCHLEICH:
Číslo 1
Irský tinker klisna
náhled obrázku
Číslo 2
Černý vzpínající se kůň
náhled obrázku
Číslo3
Hafling
náhled obrázku
Číslo 4
Lipician
náhled obrázkuČíslo
Číslo5
Paint horse
náhled obrázku
Číslo 6
Rekreační sada
náhled obrázku
Číslo 7
Western sada
náhled obrázku
Papo
číslo1
Číslo2
andalusan
Andalůský kůň - klikněte pro větší náhled
Číslo3
ardensky kun
Ardénský tažný kůň - klikněte pro větší náhled
Číslo 4
bulonsky kun
Bouloňský kůň - klikněte pro větší náhled
Číslo 5
Cremello
Klisna Cremello - klikněte pro větší náhled

Hříbata special for

26. ledna 2012 v 8:21 | franch
HŘÍBATA SPECIAL FOR je proslulá firma s věcmi pouze pro ně! Vyrábí lonžovací potřeby, a vše co potřebujete aby jste dosáhly s nimy v dospelosti vrcholu!
Velikosti: Mini to je pro fallabelly hř.
STř: je pro normální hříbata
Maxi: Je pro hříbata tazných koní nebo ročky.

Lonžovací sada Hříbata special for
Cena: 5kč
Barva: jen tahle
Velikosti:MAxi a Stř
Kokarda hříběcí hříbata special for
Cena 1 kč
Barva: zelená, černá, žlutá, hnědá, na přání
Knoflík se bude barvou podobat stužce
Velikosti: miny, maxi, stř

Nový koně!!

25. ledna 2012 v 18:22 | franch
Ahij včera k nám přišli tři nový koníci a jeden jezdec! Brácha si je koupil a pak je už nechce tak jsem si je vzala pod křídla!!!
Jsou uplne nový!!! a jsou to: Appalossa klisna, roček hříbě, quater horse klisna a kovboj. fotky dam až budu mít! Ale mám jeden problémek!!!! Jelikož mam tad vic koní nemam vybavení a ja si nerada nechávám vybavení od mího obchudku! A ješte musím vyrobit barak prokovboje a jednu stáj!Takže jedinečná příležitost pro vás! Potřebovala bych aby nekdo vyrobil:
andalusan: deka
Arab: deka, ohlávka s vodítkem
Swarzald: uzda a ohlávka s vodítkem
Fallabella: deka, ohlávka a vodítko
shetland: deka, sedlo (nejlépe western), uzda nejlépe k sedlu! ohlávka s vodítkem
andalusan (viking): deka ohlávka a vodítko
Roček hříbě od SCH: deka, ohlávka + vodítko
quater (karamelka): sedlo western, deka, uzda western,
Hříbě Claisdala:deka, ohlávka+ vodítko
Quater/ Appalosa (felix): Ohlávka+ vodítko

Za věci zaplatím cena dohodou poviné fotky!!!! Za všechno naraz dávam 275 kč!
Jinak další soutěžící do soutěže1 už jste 4 myslím jo 4! Ješte by to chtelo dva učastníky!!!!

ahoj

24. ledna 2012 v 18:43 | franch
ahoj chtela bych se zeptat. Jakeho koníka si mame pořídit chtely by chom skokana prosím napište do komentíku vice mužete přečist v pomoc koně!!! Jsou tam fotky ale jestli myslíte ještě jiné plemeno tak napište. Potřebuji koně který by byl shopný přeskočit velké překážky jelikož jsem nejake dostala k vánocum a nemá přes ne kdo skákat! Jinak nové fotky v obchudku a nove uzdečky!!! Trochu jsem upravila martingal viz u martingaly-obchudek A konečně i knám zavítala firma kateriding profesionalní jezdecké potřeby. viz zatim jen v sedla a uzdečky. Další výrobky budou. Jinak chystám nějáke ssetíky třeba stájový nebo jezdecký který mám udělat dřív?? Napište dekuju všem co se přihlásili do souteže ješte máte čas! Tak se přihlašte je vás jen 3!!!! Už mam neomezenou velikost shránky takže tem co to nešlo poslat už to pude omlouvám se !!!!! Takže zase zítra!!!

Uzdečky a uzdy

24. ledna 2012 v 18:32 | franch
Uzdečka obyčejná drezurní
Cena 3 kč
Barvy: jen tahle
Popis: výborná uzdečka pro pokročilejší jezdce, dlouhá životnost!!!
velikosti: Pn, lk, nk, tk,


Uzdečka originalní kateriding
Cena: 2 kč
Barva: barva podhrdelníku: žlutá oranžová
Popis: tato krásná uzdečka hodící se pro začínajísí jezdce od jedinečné firmi kateriding je kvalita sama za nizkou cenu!!!
velikosti: TK
Počet kusu:1!!!

ceny

23. ledna 2012 v 18:09 | franch
ahoj takže sem dám obrázky výher souťeží. Věci mám objednaný u Vaji ovšem kdyby se vaja zučastnila což se zatím nestalo tak by si musela vzit vyhru vyrobenou monou. Takže dem na to
1 místo možnost si vybrat jeden ode me a jednen od vaji takže si vitez jeden vybere.

2místo- výstavní ohlávka + vodítko ne hříbě
To je jenom tahle!!!
3-místo-4 místo- Kokarda
Ještě nevím jak budou vypadat ty od vajy ale foto tu bude hned jak dorazí!

5 místo ještě nemam hotový bude tu s tema kokardama!
Promin ze kopíruju vajo ale ja jeste nemam tyvýrobky co jsem objednala!
Jo a mámte ještě pořád časse zučastnit!!! Máme zapím jen dva soutěžící!!! Což je málo tak rychle ančos a Frisullko rychle popadnete svoje SR a zeptejte se jich jestli si nechtejí zasoutežit! Byla bych fakt moc ráda! Fotky hříbat nemusejí být na sněhu!!!!

Světlo a veterinář

22. ledna 2012 v 17:25 | franch
Ahoj dneska jsem pul hodiny spravovala internet nešel zpustit. Už ssem mela strach že se sem nedostanu! Jinak pořád beru SR!!! Nové věci v obchudku ohlávky a čištění! Jinak byl u nás veterinář se podívat na Dr. Quettka a janyfer. U DR.Q zjistil že se scým přibívajícím věkem mu stale slbne srdce protože byl jako mladý velice hodně vitížený. Tak se to s ním má brát prý z lehka! A u Janyfer zjistil něco co nás šokovala! Je sice fakt že my moc na hříbata nejsme ale jendou jsme chtely nechat jannyfer připustit vikingem. Jenže on veterinář zjistil že je neplodná!!!! Chápete to?!?!?! ONa nemuže mít hříbě. Když veterinář zjištoval podrobnosti tak zjistil že jí někdo velmy hodně kopnul do břicha a to zpusobylo to že už nikdy nebudemít hříbě ato jí je teprv pet let. Potom ce se z toho všichni vzpamatovaly tak jsme dodělaly svetlo a cedulky do silver tea stáje ja vam se ještě nedala fotky tak tady jsou: to světlo!

Čištění

22. ledna 2012 v 17:10 | franch
Kopytní háček
Cena: 1kč za 2ks
Výhody:
Barvy: šedá,červená,černá,fialová,svetle fialová,ružová,pleťová, oranžová, bílá, modrá, zelená, svetle zelená,svítící žlutá
Velikost: padné každému koníkovy na poníky delam specialní velikosti

Tvrdý kartáč
Cena: 1kč za 2ks
Výhody:
Barvy: Jen tahle
Velikosti: Na všechny koníky padne

Měkký kartáč
Cena: 1kč za 2ks
Výhody:
Barva: zalená,modrá,ružovočervená,žlutá (výjimečne bílá nebo fialová, černá)
Velikosti: Padne na všechny koníky

Základní sada na čištění
Cena: 3 kč
Výhody: Je možné zakoupit krabičku za 1kč (viz.pokročilá sada na čištení)
Barva: Barva měkkého kartáče-modrá,zelená,žlutá,ružovočervená, Barva kopytáku- Jako jsou u obyčejného kopytáku (viz.kopytní háček)
Velikosti: Padne na všechny koně
Obsahuje:Meky kartáč, tvrdý kartáč, kopytní háček (možno zakoupit krabičku)

Pokročilá sada na čištění
Cena:4kč
výhody:
Barva: Kopyták (viz. kopytní háček),Měkky kartáč (viz.měkky kartáč), houba- zelená,žlutá,červenoružová,modrá
Velikosti: padna všem
Obsahuje: Dvě houby, Měkky kartáč, Tvrdý kartáč, Dva hadříky, kopytní háček,krabičku kterou si podle návodu slepíte ze základu který pošlu
Všechny věci se do krabičky eleganně vejdou!!!
Krabyčka má na sobě poutko barvy: zelená,žlutá,černá,hnědá
Fotka rozloženého základu který si jenom slepíte!!!

Velikosti

21. ledna 2012 v 18:25 | franch
Seznam velikostí:
TK-tažný kun (shir)
NK-normální kun(andalusan)
LK-lehký kun (arabové)
PN-pony (shetland)
Mini-miniaturní kun (fallabela)

pozor novinky

21. ledna 2012 v 18:20 | franch
Ahoj máme novinky v obchudku nové věci! Tak se podívejte!!! A dekuji všem co jste se přihlásily do souteze jeste máte hromadu času! Připomínám že každý semuže přihlásit dvakrát pokaždé s jinou fotkou!!! Bonus za prvního přihlášeného získala Ančos. Co to bude neřeknu jen potřebuji aby si vybrala velikkost jestli na velého koně nebo to hříbě! Tak napiš Ančos!!!

Barvy

21. ledna 2012 v 17:54 | franch
Tady budou barvy ohlávek a veci které si mužete vybrat. U výrobku je to napsane že si mužete vybrat jinou barvu. Když si ji vyberete napište do objednávky číslo. Číslování je napsaný pod obrázkem.

Volitelné Barvy Bavlna Na provazová ohlávka
1 2 3 4 5 6 7 8

1-souťež!!!!!

21. ledna 2012 v 12:22 | franch
Máme tu první soutěž o vecné ceny!!!
Pravidla:
1- přihlásit se muže pouza hříbě
2- Napiste na mail stajedivokavoda@email.cz
Jméno koně:
Vaše přezdívka:
Fotku koně:
Focení je povoleno všude!!! Podmínka je že to hlavní na fotce musí být vážně hříbě!!!
Bude tady hlasování!
Muzete se přihlásit max. s 2 konmi ( muzete se prihlásit dvakrát!)
Fáze siuteze:
1---od vydání do 31.1.2012 posílání přihlášek
2----od 2.2.2012 do 22.2.2012 Hlasování (muzete prosit o hlasi je mi to jedno jepovolený i hlasovat sam pro sebe)
3-----30.2.2012 posílání cen
CENY:
1místo:lonžovací sada na říbata
2místo:výstavní ohlávka na hříbata s vodítkem
3místo: Kokarda
4místo:kokarda
5místo a další místa diplomky za ucast

Vyherci budou kontaktováni po skončení souteže výsledky tady budou 23-25.2.2012

Tak se přihlašte fotky ješte dodam!!!!

Diplomky

20. ledna 2012 v 17:49 | franch
no teda bomba

19. ledna 2012 v 16:30 | franch
Dneska jela francie autobusem naproti Hance k pražskemu intru na veterinu. Když se koněčně shledala s hankou tak hádejte ona byla uplně uřícená a říkala že se v praze na výstavišti koná aukce koní! A že tam je jednen kterej vypada jako janifer ale že ma svetlejši hřivu a hnědý flek na uchu. Aukce koně je prej v 12:05 Bylo 12 hodin přesně! Tak se rozebehly na nejbližší tramvaj. Když přijely do výstavište bylo už deset minut po aukci. Tak se francie sla na tu kobylu podívat prodaly jí panu foglerrovy. Když ukazal francii její list zjistila že ten kun pochazi ze stejne chovné stanice a ma i stejné rodiče!!! To je bomba tak nabídla panu foglerrovy za ni 150 000 kč. Pan řekl že ji chtel na chov a když chce tak at si ji vezme ale peníze chtel v hotovosti. Nato mu Francie řekla že chodit se skoro pul milionem v kapse není bezpečný. Tak vyndala šekovou knížku co nosí pořád u sebe a vypsala šek!!! Nakonec se ukázalo že Kůň Týna je vlastně sestra Jannifer.

Jak se to má doopravdy? Tak že jsem ke svátku dostala takovou tu krabici jak tam byla HANKA,RONECEK a JENY. No tak OK. Ale tuhle krabici jsem dostala znova k vánocum tu jsem vimenila za povoz s poníkem. Ale od babičky jsem dostala Týnu jen jako koně a baby ma takovej hnusnej zlozvik že vyhazuje učtenky!!!! Napadlo me přemalovat ale netroufám si! Pak ještě prodat ale to mi bylo zase líto tak jsem si vymyslela tohle docela dobrý né!????????????
Popis koníka a fotky obou dvou bude až před jedenactou večer!

Aukce

18. ledna 2012 v 17:47 | franch
Tak a máme tu první aukci! Pekná kvalitní dečka pro schleich na suchý zip. Zapíná se dolo a před hrudi. Je červeno bílá Taková tu naprodej nikdy nebude a nebyla!!! Je sešita bílímy nitemi je fakt pěkná!!! Original takovou nikdo krome vás mít nebude!!!!
Pravidla Aukcí:
1- Přihazuje se do daneho času
2- přihazování po čase už nebude respektováno!!!
3- nesmíte přihodit mene než přihodil nekdo před vámy
4-Spřátelené ranče a blogy a všechno tohle co obíhám mají poštovné zdarma!!!!!!
5-Když vyhrajete budete přidáni do slosovací soutěže která bude a vánocích o balíček hodnotných cen a možná i zvířátko schleich podle vašeho výběru!!!!
6- Přihazuje se do komentářu! Vždy tam napište email nebo blog!!!

DEKA
Vyvolávací cena:4kč
Přihazujte do:8.2.2012

Jak nakoupit

18. ledna 2012 v 17:23 | franch
Ahoj tady jsou 4 jednoduché kroky které vám pomohou si nakoupit věci.
1-Napište mi na email: k.cancikova@seznam.cz
Nebo mužete psát na Howrse: Čančíková Kateřina
Prodejce.koní
2-počkejte na odpověd ode mne a vyučtování. Pak peníze dejte do obálky a pošlete na adresu: Kateřina Čančíková
Klatovská 586
Nýrsko 340 22
3-Já se vám ozvu až peníze dojdou a pošlu vám věci

4-Pak jen čekejte u shránky až věci příjdou. Je vaší poviností mi oznámit že veci přišli, když to neuděláte nemusím vám posílat nové!!!

TIP: Jak uchránit peníze vobálce?
1- zabalte každou minci do papíru a olepte jí lepenkou aby o sebe necinkaly
2- všechny peníze dejte ještě do jedný obálky a pak teprve do tý poštovní
3- Dovnitř na papírek napište co jste si kupovaly a za kolik
4- Napište adresu odesílatele ( vaší adresu)

TIP: Co dělat jestli vám věci příjdou poškozené?
Rachle to vyfotte podmínka je že na fotce musí být uveden datum focený a pravá obalka!!! Jinak nic!!!
Fotky mi pošlete a ja vam napišu co s tím!!!

TIP: Jak má vypadat přilhláška?
Veci:
Cena vecí:
Barvy vecí:
Vaše jmeno a kontakt: